“Ai të ndan ty nga Romeo”/ Egla Ceno ia thotë “troç” Heidit për banorin e “BBVIP”: Ty të do, Romeon nuk e honeps…

Picture of INA
INA

18/04/2024

Gjatë një bisede, Egla Ceno i tha Heidi Baçit se partneri i saj, Romeo Veshaj është i zhgënjyer nga miqësia me Lidi Delinë.

Aktorja i tregoi banores se Lidi e do dhe e respekton atë dhe kjo dallohet qartë pasi ndryshe flet me të dhe tërësisht, ndryshe flet me Romeon.

“Si të gjithë banorët”, u shpreh Heidi, ndërsa Egla tha se ajo dhe Romeo janë dy persona të ndryshëm, sepse banorja jep respekt, por i dashuri i saj jo.

Pjesë nga biseda:

Egla: Romeo u zhgënjye nga Lidi në një bisedë që bëri sot. Është zhgënjyer nga miqësia e Lidit.

Heidi: Merr pozicionin tënd dhe vazhdo me pozicionin tënd, unë i dhashë forca.

Egla: Përsa të përket ty që të do dhe të respekton, unë e ndjej. Ti e ke afruar shumë. Ai të ndan ty nga Romeo. Me Romeon flet ndryshe dhe kur flet me ty dhe për ty flet ndryshe.

Heidi: Si të gjithë banorët. Gjithmonë kështu ka qenë me atë dhe me mua

Egla: Ju jeni dy persona të ndryshëm. Ti të imponon respekt, ai nuk të imponon respekt. Gjëja që më bashkon me Lidin është që te çdo kush tani Romeon e ke para. Mu të ia bëjë Romeo mu-mu ia bën ti

Heidi: Nuk e kam para Romeon, unë kam pozicion ndryshe ndaj Lidit, ia kam thënë.

TË FUNDIT
4 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
5 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
5 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
7 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

1 ditë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
21 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
21 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
21 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
21 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 ditë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ