Habit Julian Deda: Heidi do ishte lidhur me mua nëse nuk do isha i martuar…

Picture of INA
INA

29/04/2024

Aktori i humorit Julian Deda, teksa zhvillonte një bisedë në ambientet e jashtme të shtëpisë bashkë me disa prej banorëve të tjerë, ka bërë një deklaratë të fortë ndaj Heidit.

Ai shprehet se që në fillim të spektaklit, Heidi e ka parë që ai është një lojtar i fortë, por nuk mund të krijonte një marrëdhënie me të për shkak se është një burrë i martuar dhe kështu gjeti dikë tjetër, duke krijuar një romancë brenda shtëpisë.

“Ti e ke parë që në fillim që ky burri është një lojtar i fortë(referuar vetes), por nuk lidheshe dot me të se ishte i martuar, por gjeti tjetër. Hajde flasim, doni të flasim tamam dhe t’i themi gjërat troç“?- shprehet ai.

Kujtojmë që përgjatë këtyre ditëve, qendra e diskutimeve të banorëve ka qenë Heidi dhe Romeo, ndërsa ditën e djeshme, Egla ka zhvilluar debate të ashpra me Heidin, teksa është shprehur se ajo është shkaktare dhe kryesorja që e ka bërë Romeon të duket sikur po e trajton si diçka të pavlerë partneren e tij

TË FUNDIT
4 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
9 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
11 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
11 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
1 ditë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
22 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
14 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
13 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ