“Ankthi i eliminimit”, Çiljeta-Dijonis lidhin bast, kush do të largohet nga “Ferma VIP”

INA
INA

29/03/2024

Teksa qëndrojnë në verandë, një pjesë e fermerëve kanë diskutuar për eliminimin, që në të vërtetë është një rreng nga Agai. Nesër në spektakël nuk do të eliminohet askush, por do të dalë i preferuari i publikut.

Dijonisi dhe Çiljeta kanë vendosur një bast me njëri-tjetrin. Çiljeta shprehet se do të dalë një fermer që akujt s’ia pret mendja. Dijonisi nga ana tjetër mendon se do të dalë ai, kështu që këngëtarja ka lidhyr një bast me të. Nesër nëse nuk del Dijonisi, Çiljeta fiton 10 mijë lekë dhe anasjelltas.

Pjesë nga diskutimi:

Çiljeta: Besoj se do dalë ai person që nuk ua pret fare

Dijonisi: Besoj se do më nxjerrin mua, kam parandjenë

Çiljeta: e vëmë me bast që nuk del ti. Sa lekë do më japësh?

Dijonisi: Ke për të më dhënë Reange

Çiljeta: Të jap unë Reange? Jo, të të jap 10 000 lekë. Batin e lidhëm, ti s’del nesër me parashikimin tim. /vizionplus.tv/

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

arbana osmani

Arbana Osmani rikthehet para kamerave, ja ku do e shohim

jetmiri big brother

Jetmiri pas daljes nga BBV kërcënon produksionin: A di sa lajme do të bëjmë?

ZHAKU

Zhaklin Lekatari dërgon mesazh në Big Brother VIP Albania, mbështet njërin prej banorëve

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

INFO

NA NDIQ