Mario Deda për vëllain e tij: Juli kujdeset për Romeon dhe Heidin!

Picture of INA
INA

27/04/2024

I ftuar në emisionin “Big Brother Radio” ka qenë Mario Deda, vëllai i aktorit Julian Deda dhe konkurrent në ‘BBV3’, teksa ka bërë një analizë të lojës së banorëve dhe ngjarjeve të ndodhura në shtëpi përgjatë ditëve të fundit.

Ai komentoi raportin që Juli ka krijuar me çiftin Romeo-Heidi. Lidhur me këtë marrëdhënie ai është shprehur se më shumë se askush tjetër në shtëpi për Romeon dhe Heidin kujdeset Juli.“Më shumë se askush tjetër aty për Heidin dhe Romeon kujdeset Juli. Jo Egla nuk kujdeset. Egla është e gjitha për lojën se do ta fitojë për të investuar në diçka se ka shkuar vonë. E ka thënë vetë.

Kurse Juli është edhe për atë, por ka një karrierë nga mbrapa. Ka një barrë për të mbrojtur. Një njerzillëk për të mbrojtur për reputacionin e tij në publik. E kupton? Nuk është ‘all in’. Edhe raportet me banorët e tjerë, me bashkëvuajtësit e vet atje brenda, i ruan deri ku mundet. Asnjëri aty brenda nuk është armik.”

TË FUNDIT
3 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
12 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

15 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
12 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
10 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
9 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
3 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ