Arbër Ademi: BDI fitoi me një dallim të thellë dhe historik (VIDEO)

Picture of ina-online
ina-online

25/04/2024

Arbër Ademi nga BDI në emisionin për zgjedhjet në TV21 deklaroi se Fronti Europian fitoi me një dallim të thellë dhe historik.

Ai shtoi se ka merakun e së ardhmes se ku do të shkojnë qytetarët.

“Unë e kam merakun e të ardhmes se ku do të shkojmë në si qytetar. BDI fitoi sonte, Fronti Europian fitoi sonte me një dallim të thellë, me një dallim historik, me një dallim super të madh”, tha Ademi.

Sipas tij, për 23 vite opozita thotë se do ta shohim dhe u pa me 24 prill dhe tha se këto zgjedhje kanë qenë një leksion i madh dhe shtoi se duhet reflektim i thellë. “Janë një leksion i madh por duhet një reflektim të thellë ta bëjnë se nuk është më çështja se kush po fiton” tha Ademi.

.

TË FUNDIT
2 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
3 orë
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
6 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
7 orë
Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

ME TE LEXUARA

1 ditë
Rivotim në Zhelinë, Gjykata vendosi, VLEN: Drejtësia fitoi
5 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
17 orë
Paradite mot me diell dhe i ngrohtë, pasdite në disa pjesë të Maqedonisë së Veriut pritet shi dhe bubullima
3 orë
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
12 orë
Zyrtari i policisë së Maqedonisë kapet duke marrë 12 mijë euro ryshfet
2 orë
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

Aksidenti-600x360

Aksident në Kërçovë, 5 të lënduar

INFO

NA NDIQ