Bartësit e listës për deputetë të VLEN në njësinë e 6 zgjedhore (Emrat)

ina-online
ina-online

29/03/2024

Koalicioni opozitar VLEN tashmë po formalizon dhe finalizon listat për deputetë për zgjedhjet e 8 majit.

Siç mëson INA nga burime partiake, finalizimi i listave këtyre ditëve pritet të bëhet edhe në njësinë e 6 zgjedhore.

Pas kreut të Lëvizjes BESA, Bilall Kasami si bartës liste, i dyti do të jetë Bekim Qoku nga Lëvizja Vetëvendosje. Më pas radhitet Besa Kadriu nga Lëvizja BESA, vijon Halil Snopçe nga ASH. (INA)

VLEN Njësia 6

1.Bilall Kasami
2.Bekim Qoku
3.Besa Kadriu
4.Halil Snopçe

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1058

Irani thotë se ka përfunduar me sulmin ndaj Izraelit, i kërkon SHBA-së të “qëndrojë larg”

bujar osmani

Sulmi i Iranit ndaj Izraelit, Osmani: Dje paralajmërova, t’i themi stop fushatës së zezë dhe luftës hibride

IMG_1055

Mexhiti në Kumanovë: Na duhen njerëz që punojnë, e jo që flasin dhe zhvasin

IMG_1054

Taravari: Fitorja jonë vjen për shkak të bashkimit, nuk ka alternativë tjetër përveç ndryshimit

08640000-0a00-0242-2f7c-08d9c5599401_w408_r1_s

Irani nis dronë drejt Izraelit si shenjë hakmarrjeje

2e2960a3-c8a2-44b9-b1e2-1a8b2b89134c

Kasami nga Kumanova: Ndryshimi po vjen! VLEN së shpejti do udhëheq Qeverinë dhe të gjitha komunat shqiptare

IMG_1049

Fronti Europian në Prespë/ Ahmeti: Fronti Europian dinë vetëm të fitojë

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin: Shumica e të burgosurve politikë në raste të montuara janë shqiptarë

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

INFO

NA NDIQ