Bastisje në Shkup, arrestohet një 39 vjeçar

Iliria News Agency
Iliria News Agency

13 Janar, 2023

Ministria për Punë të Brendshme njofton se dje rreth orës 18:40, ka privuar nga liria 39 vjeçarin S.S. nga Shkupi.

“Gjatë kontrollit të ushtruar në banesën e tij në zonën e Karposhit, të kryer me urdhër të gjykatës, u gjetën dhe konfiskuan marijuanë, materie pluhur dhe fara kanabisi”, njofton policia.

Personi në fjalë është ndaluar në stacionin e policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët kallëzim përkatës.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

varga eurotalks

Politika e Vuçiçit njësoj si e Millosheviçit, Varga për Eurotalks (VIDEO)

elmi

Aziri: Ja çfarë e pengoi bashkimin e Alternativës, Besës dhe ASH-së? (VIDEO)

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Mickoski-vmro

Mickoski: Jam për një Qeveri të gjerë pro-maqedonase, tani jemi të nënshtruar nga BDI

Aggeler

Aggeler: Maqedoninë e Veriut e presin vendime të vështira, por ne jemi aty

Struga-780x439-1

Struga pret mërgimtarët për sezonin veror

kurti-1

Kurti zbulon një për një, emrat e sulmuesve të KFOR-it

droge

Aksion i përbashkët Maqedoni – Greqi, kapen 160 kg kokainë me vlerë 10 milionë euro

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

INFO

NA NDIQ