Bekim Sali në Dërven, takim me banorë të shumë fshatrave

Picture of ina-online
ina-online

16/04/2024

Bekim Sali, nga koalicioni VLEN ka vazhduar me tubimet dhe takimet me qytetarët gjithandej vendit ku jetojnë dhe veprojnë shqiptarët.

Në rrjetin sociale facebook, Sali, ka shpërndarë disa fotografi nga takimet që ka patur me banorë të disa nga fshatrat e komunës së Sarajit.

“Aktivitetet e sotme i vazhdova në takim me banorët e fshatrave Sfillare, Kopanicë e Bojanë të Komunës së Sarajit. Zhvilluam biseda të frytshme për aktualitetin politik dhe për ndryshim që po vjen.
Dërveni VLEN!”, ka shkruar Bekim Sali, i cili është i dyti në listën e koalicionit VLEN në Njësinë e Parë Zgjedhore.
Më herët, Sali së bashku me kryetarin e Lëvizjes Demokratike, Izet Mexhiti, kanë patur një tubim marshues në komunën e Çairit.

TË FUNDIT
50 minuta
Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)
58 minuta
Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova
3 orë
VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive
4 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
5 orë
Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

ME TE LEXUARA

11 orë
Aksident në Kërçovë, 5 të lënduar
10 orë
Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare
9 orë
Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe
6 orë
Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!
5 orë
Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor
4 orë
Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë
23 orë
Rivotim në Zhelinë, Gjykata vendosi, VLEN: Drejtësia fitoi

LEXO MË SHUMË

Arben Taravari

Taravari: Shqiptarët do të kenë kryeparlamentarin e gjashtë ministri (VIDEO)

IMG_2207

Salihu mbështetje nga bashkëatdhetarët në Padova

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN: Ali Ahmeti e ka humbur kontrollin, i bëjmë thirrje të bëhet opozitë konstruktive

Screenshot-31

Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

IMG_2195

Kurti priti krerët e koalicionit VLEN, i uroi për fitoren dhe rezultatin zgjedhor

Gordana Siljanovska Davkova

Presidentja e sapozgjedhur nisi me zgjedhjen e stafit, sa kuadro shqiptare do jenë?!

Screenshot_2024-05-18-15-32-20-219_com.android.chrome-edit

Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

IMG_2192

Deputetja shqiptare do ta udhëheq seancën konstituive të përbërjes së re parlamentare

Aksidenti-600x360

Aksident në Kërçovë, 5 të lënduar

INFO

NA NDIQ