Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

Picture of INA
INA

17/04/2024

Përveç lojës, vajzat e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri konkurrojnë mes njëra-tjetrës dhe për veshjet e tyre, pra cila vishet më bukur dhe më shtrenjtë e cila jo.

Mirëpo Françeska ka qenë përherë një prej personzheve që ka patur një paraqitje tepër elegante, të bukur, femërore por edhe shumë të kushtueshme, sikurse e kemi treguar dhe shumë herë më parë.

Look-u total i Françeskës në ‘Prime-n’ e djeshëm ka kushtuar plotë 2.259€.

Fustani me lule Leo Lin 1.550€, këpucët Jacquemus 625€, dhe vathët Kenneth Jay Lane 84€.

 

TË FUNDIT
7 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
10 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)
10 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
1 ditë
Egla Ceno reagon për herë të parë në rrjetet sociale: Do të shihemi…
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
7 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ