Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Picture of INA
INA

18/04/2024

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Dea Michelle, e njohur më së shumti nga pjesëmarrja e saj në formatin ‘BBV2’, kohëve të fundit nuk është parë të jetë aktive nëpër rrjete sociale.

Më datë 8 prill, Dea njoftoi se ajo kishte bërë një ndërhyrje kirurgjikale e cila kishte zgjatur për më shumë se katër orë.

Edhe pse u shpreh se ishte mirë, siç duket gjendja shëndetësore e Deas është përkeqësuar dhe këtë e ka pranuar vetë ish-banorja e ‘BBV2’, nëpërmjet një video të postuar nga vetë ajo.

“Kur do të shohim një ditë të bardhë?”- shkruan Dea përbri videos, në të cilën ka përmbledhur një sërë momentesh të vështira që Dea ka kaluar nga momenti që ka qenë në spital, nga e enjtura e gjysmës së fytyrës e deri më sot.

TË FUNDIT
1 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
5 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
11 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
11 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
19 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

11 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
5 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
1 orë
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ