Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

Picture of INA
INA

17/04/2024

Gjatë ditëve të fundit, Jetmiri vendosi të injoronte 3 banorë në shtëpi, Romeon, Heidin dhe Eglën, me të cilët ka pasur shumë debate në shtëpi.

‘Prime’ i sotëm nisi me debatin e ashpër të Eglës dhe Jetmirit, ku ky i fundit shprehet se Egla ka shkelur çdo rregull duke e ofenduar, e ndërsa Egla u shpreh se e gjitha kjo është një skemë e Jetmirit, për të marrë vëmendje.

Egla: Ai kërkoi një paqe me mua, unë i thashë s’mbaj mëri me askënd. Pasi kemi shkëmbyer një batutë ai s’më foli më dhe s’e kuptoj pse e ka marrë këtë mendim për mos të më folur mua atij asaj. Duke luajtur vetëm përpiqet në mënyrë të dëshpëruar të marrë vëmendje.
Mbledh ca njerëz për të bërë monologje për kamerat. Ndryshon kontekstin e fjalëve që kam përdorur. Unë nuk kam me Jetmirin ndonjë marrëdhenie që në momentin që ai më ka hequr jorganin. Që përmenda fëmijën e tij unë kam kërkuar falje!

Jetmir: Më ka bërë maniak. I drejtohet kamerave për fëmijën tim!
Bullizon dhe përdor të gjitha format e shantazhit në mënyrën e vet. Megjithatë pavarësisht të gjitha situatave të krijuara nga ky person, unë kam gjithë të drejtën t’a risjell në vëmendje. Besoj që këtij personi i janë dhënë më shumë se 1 mundësi për të reflektuar në sjelljen e saj dhe është ky person problematik që nuk reflekton!

https://www.instagram.com/iconstyle_al/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ac2cfc94-bb28-472c-8a35-cbf0225f87d3

TË FUNDIT
3 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
4 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
4 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
7 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
9 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

1 ditë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
10 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
1 ditë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
9 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
1 ditë
Pesë finalistët e BBVA3

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ