Deklarata nga jashtë i shokon banorët në Bigbrother (video)

INA
INA

28/03/2024

Përmes një loje, banorëve të Bigbrother Albania u është mundësuar që të dëgjojnë një deklaratë nga jashtë. Në ato momente në ekran është shfaqur deklarata e Ledionës kur thorise dëshiron që Egla të jetë fituesja e këtij edicioni. Shumica e banorëve janë habitur me qëndrimin e Ledionës, disa edhe nuk e kanë besuar. (INA)

Shiko videon:

https://www.instagram.com/reel/C5ESAD4ssrv/?igsh=MWFvamxobXQ5czlpMQ==

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Zbulohet data e finales së Big Brother VIP 3

juli luizi

Teksa Ledioni u tregon banorëve për shtatzaninë e Sarës, Juli nuk harron të përmend Luizin 

kiara

Kiara Tito ekspozohet gjysëm e zhveshur (foto)

egla

Egla Ceno i kthehet Arbër Hajdarit: Je shumë i poshtër, duhet të zëvendësohesh!

egla big brother

Video/ “Kush ishte i dashuri yt?”, Ledioni e pyet, Egla Ceno: Të bëfshin mirë ato që ha!

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri shfaqet në gjendje të rënduar, iu dhimbset ndjekësve

luizi kiara

Pak para lindjes, Kiara merr dhuratë të çmueshme nga Luizi

luizi

Luizi për “jetë nate”, nuk do ta besoni kush e shoqëron!

sara bardhi

I tha “PO”! Bardhi ulet në gjunjë dhe propozon Sarën për martesë

INFO

NA NDIQ