“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

Picture of INA
INA

22/04/2024

Kur u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Meriton Mjekiqi dhe Romeo Veshaj ishin miq, madje edhe aleatë në lojë, deri në momentin kur dinamikat dhe ngjarjet brenda shtëpisë së ‘BBV3’, i kthyen në kundërshtarë.

Kemi parë shpeshherë përballje dhe debate të ashpra mes dy banorëve, ku nuk i kanë kursyer as ofendimet ndaj njëri-tjetrit.

Mirëpo pasditen e sotme, dy banorët në fjalë kanë zhvilluar një podcast në ambientet e shtëpisë për ‘Top Albania Radio’ dhe siç duket i kanë ulur gjakrat mes tyre.

Romeo: “Mendoj që të dy e kemi tepruar. Më vjen keq për të gjitha momentet tona (të këqija) të cilat janë të filmuara, të dokumentuara. S’do doja të ndodhte kurrë, me ty jo njëher dhe do të doja të të kërkoja falje.”
https://www.instagram.com/topalbania_radio/?utm_source=ig_embed&ig_rid=ced62cfb-aeb7-4197-9672-3d4494de9174

TË FUNDIT
4 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
5 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
5 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
8 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën
10 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

ME TE LEXUARA

22 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
22 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 ditë
Krist Aliaj: Roberti u fut në Ferma Vip që të bëhet sërish fëmijë
22 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 ditë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
11 orë
“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës
1 ditë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
10 orë
Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin
1 ditë
Pesë finalistët e BBVA3

LEXO MË SHUMË

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

INFO

NA NDIQ