E njihni mamanë e Heidi Baçit? Shihni ngjashmërinë që konkurrentja ka me të ëmën (FOTO)

Picture of INA
INA

16/04/2024

Heidi Baçi me pjesëmarrjen në “Big Brother VIP” është kthyer në një ndër personazhet më të komentuara në median rozë, për shkak të romancës me Romeo Veshaj brenda shtëpisë.

Ndonëse tashmë një personazh i njohur, publiku nuk di shumë gjëra për jetën personale të banores, pasi ajo është shumë diskrete përsa i përket familjes së saj.

Babai i Heidit u bë i njohur pas vizitës që i bëri banores në “Grande Fratello”, duke i kërkuar vajzës së tij të dalë nga shtëpia, për shkak të afrimitetit të saj me aktorin Italian vite më të madh në moshë, Massimiliano Varrese.

Gjatë qëndrimit në “BBVIP”, Heidi është surprizuar nga vëllai i saj i vogël, megjithëse për mamin e konkurrentes nuk dimë pothuajse asgjë.

Së fundmi disa foto të nënës së banores po bëjnë xhiron e rrjetit, ndërsa ajo që duket qartë është ngjashmëria e madhe që Heidi ka me të ëmën.

TË FUNDIT
7 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
9 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
15 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
18 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
1 ditë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

18 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
15 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
9 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
7 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ