Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

Picture of INA
INA

22/04/2024

Juli ka nisur me diskutime ditën e sotme në “Big Brother Vip”. Duket se protagonizmi i Eglës dhe Romeos ditët e fundit është ndjerë më shumë në shtëpi, dhe kjo ka bërë që aktori të reflektojë më thellë për strategjinë e lojës së tij.

Në një bisedë me Liamin në oborrin e shtëpisë, Juli thotë se nuk do ta lejojë Eglën që të stisë debate me Romeon sa për të kapur “Prime”.

Pjesë nga biseda:

Juli: Kjo bashkë me atë tjetrin që është “out” fare. Bën dialogje e debate të stisura me Romeon, e kujton se do e lë unë.

Liam: Hajde bëjmë ndonjë gjë.

Juli: S’ke nevojë të bësh asnjë gjë, bëj çfarë të duash ti. S’ke nevojë të më pyesësh mua, bëj çfarë të duash ti. Problemi është se kjo nisur një debat të stisur me Romeon dhe kujton se do e lë unë ta vazhdojë. Ai është teatri.

Liam: Ajo është kuptuar mo zemra s’është nevoja ta diskutosh fare.

Juli: Prandaj nuk të lenë ta thuash se, s’duan ta dëgjojnë. Ju vjen turp ta dëgjojnë atë gjënë që kanë bërë. Si t’i shtyjë këto 2-3 javë që kanë ngelur, ta shtyjë me ndonjë debat sa për të kapur “Prime”. Kjo bashkë me atë tjetrin i cili është “out” fare.

TË FUNDIT
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
1 ditë
Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

ME TE LEXUARA

16 orë
“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?
14 orë
Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!
21 orë
“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës
17 orë
Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

LEXO MË SHUMË

sara bardhi

Dasma e Sarës dhe Bardhit qenka më afër sesa e mendonim!

Big brother vip albania3

“Të shtunën dasma e fundit”/ Kush është çifti që do martohet në post “Big Brother VIP”?

IMG_2523

Dua Lipa kërkon të ndalen sulmet në Gaza: Të digjen të gjallë fëmijët nuk arsyetohet

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

“Dole brodhe me makinë…”/ Jul Deda ‘shpërthen’ ndaj Eglës

Screenshot_20240528-220016~2

Del e vërteta e fotove të Egla Cenos jashtë shtëpisë së BB dhe rikthimi i saj në dhomën e bardhë. Ja çfarë ka ndodhur….

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

INFO

NA NDIQ