Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

Picture of INA
INA

17/04/2024

Egla dhe Liam, teksa qëndronin në oborr, kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin ditën e sotme.

Në fakt dyshja ka nisur përplasjet dhe ironitë që në mëngjesin e sotëm, teksa Egla u shpreh se do të jetë ajo që do të mësojë Liamin të sillet si burrë.

Dyshja ka shpërthyer ndaj njëri-tjetrit me ofendime, tone të lartë të zërit, teksa Egla i shprehet Liamit se nuk është askush që ti tregojë një femre se çfarë duhet të bëjë.“Një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë siç bën ti. Ndyrësirë! O mashkull i ndyrë! Mashkull maniak! Mua mos mu afro, plehrë!”- shprehet Egla teksa është larguar prej oborrit.

TË FUNDIT
5 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
10 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
11 orë
Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë
11 orë
‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?
14 orë
Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

ME TE LEXUARA

10 orë
Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”
5 orë
Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?
1 ditë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
1 ditë
Tuna marton vëllain, publikon videon
1 ditë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
1 ditë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

LEXO MË SHUMË

getoar luizi

Video/Kënga e Luiz Ejllit dhe Getoar Selimit e ‘vjedhur’?

luizi geti

Muzikë e keqe? Gazetarja i del në mbrojtje Luiz Ejllit: “Keni qenë në gjendje të jepnit gruan për Luizin..”

martohen-dy-gra

Ndodh për herë të parë në Shqipëri, martohen dy gra në taracën e bashkisë Tiranë

Heidi Romeo

‘Do vish të rrish tek shtëpia ime’? Heidi refuzon Romeon: Çfarë thua?

Screenshot_2024-05-20-13-49-40-276_com.facebook.katana-edit

Video/ Tha se i propozoi Kiarës me poezinë e tij, Luiz Ejlli nxjerr bllof Julian Dedën

jetmiri big brother

Vijojnë kunjat e Jetmirit! Këtë herë thumbon Heidin

luiz kiara

“I ka propozuar Kiarës me një tekst timin” – Luiz Ejlli reagon pas deklaratës së Jul Dedës

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

INFO

NA NDIQ