Familja e lavdishme e UÇK nga Kumanova mbështetje për opozitën shqiptare

Picture of INA
INA

02/05/2024

Familja Rexhepi në Kumanovë, familja e lavdishme e UÇK-së ka shprehur mbështetjen për opozitën shqiptare VLEN.

Lajmin e bërë të ditur kryetari i LD-së, Izet Mexhiti.

“Mbrëmë me kënaqësinë më të madhe ishim te familja Rexhepi në Kumanovë, familja e lavdishme e UÇK-së, me Komandantin e logjistikës së brigadës 113 Sefedin Rexhepi-Sefa. Përjetësisht falenderues për sakrificën dhe kontributin e familjes Rexhepi në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës, UÇPMB dhe Ushtrinë Çlirimtare Kombëtare.Ju falenderoj nga zemra për besimin dhe përkrahjen tuaj!”, nënvizoi Mexhiti. (INA)

TË FUNDIT
7 orë
Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet
8 orë
Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit
9 orë
Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona
9 orë
Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore
10 orë
Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

ME TE LEXUARA

14 orë
Mickoski i përgjigjet Ahmetit: Mos bëjë si fëmijë i lazdruar
22 orë
Paradite mot me diell, pasdite shi i rrëmbyeshëm lokal dhe bubullima
18 orë
Fronti Europian në opozitë? Shaqiri: 130 mijë votues do ta mbrojnë të drejtën e tyre në çdo mënyrë, në çdo formë! Presim dorëzimin e mandatit
14 orë
Uji në Kumanovë prej sot mund të pihet
21 orë
Fronti Evropian ka ngritur padi në Gjykatën Administrative për vendimin e KSHZ-së për rivotimin në Zhelinë
18 orë
Ndërroi jetë ish-luftëtari i UÇK-së, Vaid Sali
14 orë
VLEN: BDI të reformohet, e jo të bojkotojë
21 orë
Kacarkas i mbaron mandati, pasardhësi i saj do të bëhet i ditur në fund të kësaj jave

LEXO MË SHUMË

IMG_2555

Arben Taravari: Ta mbështesim fuqishëm Muharrem Salihun për eurodeputet

dejvid daviv gir geer

Geer: Qeveria e re ta vazhdojë rrugën europiane të vendit

IMG_2550

Visar Ademi: Për fat të keq në 20 vitet e kaluara politikanët shqiptarë më tepër kanë shikuar llogaritë e tyre bankare se sa të drejtat tona

Ministria-e-Drejtesise_1-780x470-1

Ministria e Drejtësisë: Dënojmë gjuhën denigruese të VMRO-së ndaj institucioneve shtetërore

qeveria-750x430

Qeveria e re do të shtohet me ministri të reja

vmro

VMRO-DPMNE: Kacarska ka lënë një faqe të zezë në historinë e Gjykatën Kushtetuese

vlen gashi kasami mexhiti taravari

VLEN do të shndërrohet në një parti politike?! Kush do të jetë kryetar i partisë?

qeveria

Nga sot vijon të rrjedhë afati dhjetëditor për formimin e Qeverisë

fronti evropian vlen

VLEN: BDI të reformohet, e jo të bojkotojë

INFO

NA NDIQ