“Harrova çdo lot …”, postimi i Kiarës thyen çdo rekord

Iliria News Agency
Iliria News Agency

24 Prill, 2023

Kiara Tito ka reaguar për herë të parë pas daljes së djeshme nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Teksa ka publikuar një foto në llogarinë e saj në Instagram ku thekson unazën me të cilën Luizi i propozoi për martëse gjatë spektaklit, Kiara falenederon publikun për mbështetjen, mesazhet dhe votat që ata i kanë dhënë gjatë rrugëtimit për herë të dytë në BBVIP.

https://www.facebook.com/KiaraTitoo/posts/163762439961028

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

bora

Nuk do ta besoni sa kushton fustani i Bora Zemanit që shkëlqeu në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës

don xhoni

Don Xhoni paralajmëron këngën e re, pjesë e klipit ish e dashura ruse

dafina-1-650x358

Dafina pas lansimit të këngës së re, paralajmëron hit me Getoar Selimin

Luiz Ejlli perjetesisht

Luizit po i vijnë ‘milionat’ nga të gjitha anët e s’po di nga t’ia mbajë, kësaj radhe i la gojëhapur të gjithë

luizi koncert

Luizin s’ka kush që e ndalë, shuma të larta nëpër koncerte, turne në Amerikë – ja detajet

Luizi-Efi-1

Risi në raportin mes Efit dhe Luizit

Foto: Facebook

Kënga e Luizit “trending” tejkalon emra si Dua Lipa e Rita Ora

luiz-ejlli

Ku mbeti Jurgena e Luizit, ish e dashura misterioze?

luizi kiara dasma klea-elgit

Dasmorë nga qejfi apo halli Luizi dhe Kiara

INFO

NA NDIQ