Krisje prapë mes Romeos dhe Heidit: Egla po tallet me ty

Picture of ina-online
ina-online

06/05/2024

Ditën e sotme, Heidi është mërzitur me Romeon dhe shkak për këtë është bërë Egla.

Sipas Heidit, Egla është duke përdorur Romeon ndërsa ky i fundit mendon se atë nuk e përdor askush.

Heidi: Vazhdon merresh me Eglën?

Romeo: Pse kur më thua ti që duhet të dal jashtë, do dal unë?

Heidi: Po duhet të dalësh. Çfarë do merresh me Eglës?

Romeo: Çfarë po bën tani? Do zihemi tani për Eglën?

Heidi: Asgjë Romeo. Ke të drejtë.

Romeo: Çfarë është kjo formë urdhëruese.

Heidi: Nuk është urdhëruese por mos u merr.

Romeo: Po më preku, sigurisht që do merrem.

Heidi: Po jo mo zemer, se ajo thjesht po të tall.

Romeo: Po më tall? Mua nuk ma tall dot njeri.

Heidi: Vjen të prish muhabetin.

TË FUNDIT
2 orë
Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe
2 orë
Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën
2 orë
Tuna marton vëllain, publikon videon
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

ME TE LEXUARA

18 orë
"Ta fitojë Juli", Romeo shpërthen keq ndaj Eglës: Juli të ka larë e shpëlarë, kjo është shumë e shpifur
16 orë
Reperi i njohur, gara shpejtësie me ‘Lamborghini’ në rrugët e Tiranës, kapet nga policia (FOTO)
15 orë
Pesë finalistët e BBVA3
14 orë
Erjola Doçi s'i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)
14 orë
Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe
13 orë
“Ditë shumë të vështira emocionalisht...”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin
7 orë
Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)
2 orë
“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

LEXO MË SHUMË

Heidi Romeo

Romeo flet për planet me Heidin jashtë shtëpisë së BBV: Jam një djalë pa plane, por e kam qejf një bebe

ilnisa meritoni

Meritoni bën deklaratën e fortë: Po mendoj martesë dhe bebush me Ilnisën

tuna-1

Tuna marton vëllain, publikon videon

romeo egla

“Pse ke futur duart te jastëku im?”, plas sherri mes Romeos dhe Eglës

romeo erjola

Publikohet biseda ku Romeo ka shkruar Erjolës (video)

arbana osmani

“Ditë shumë të vështira emocionalisht…”, çfarë po ndodh me Arbana Osmanin

DUA Lipa

Dua Lipa në top-10 e më të pasurve në Britaninë e Madhe

erjola doci

Erjola Doçi s’i lë vend imagjinatës, moderatores i ndodh incidenti me fustanin e çarë (foto)

Big brother vip albania3

Pesë finalistët e BBVA3

INFO

NA NDIQ