I moshuari ndërroi jetë deri sa po voziste, u përplas me automjet

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

14/02/2023

Nga MPB bëjnë të ditur se një 64-vjeçar ka ndërruar jetë pasi ishte sëmurë deri sa po voziste një furgon pas çka ka humbur kontrollin dhe është përplasur në një mur.

“Me datë 13.02.2023 në ora 07:30 në Stacionin Policor Strumicë është raportuar se në fshatin Vasilevë të Strumicës, G.C.(64) nga fshati Vasilevë, duke drejtuar furgonin “Ford Transit” me targa të Strumicës, ka humbur kontrollin mjetit, ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një mur. Mjeku nga Qendra Mjekësore Strumicë ka konstatuar vdekjen e shoferit, i cili ishte sëmurë dhe kishet ndërruar jetë para përplasjes”, thonë nga MPB.

TË FUNDIT
19 minuta
Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup
26 minuta
Analisti kosovar i'a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!
32 minuta
28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon
34 minuta
Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës
2 orë
LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

ME TE LEXUARA

10 orë
Si nisi sherri që përfundoi me vrasje mbrëmë të rruga e Plastikave? – Ende s’janë kapur autorët
5 orë
VMRO kërkon përgjegjësi për sallat kirurgjike, thotë se ministri Demiri nuk e ka idenë se çfarë po ndodh
12 orë
Banorët e Kumanovës ende pa ujë të pijshëm, presin rezultatet e analizave
32 minuta
28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon
10 orë
KSHZ ende në seancë pas ankesës së Frontit Evropian
5 orë
Bilall Kasami heq dorë nga mandati i deputetit
12 orë
Sejdiu: Është çështje e kryer, ndryshimet kushtetuese do të ndodhin!

LEXO MË SHUMË

mjegull-aeroport aeroplan avion

Rrufeja godet aeroplanin Cyrih-Shkup

raci haradinaj

Analisti kosovar i’a përplas në fytyrë Haradinajt: Edhe baballarët e gjyshërit tanë sikur Kurti ishin në burgjet serbe, a me thënë të gjithë janë rekrutu?!

kufiri ushtria serbe

28 baza ushtarake e 20 të xhandarmërisë serbe, jo shumë larg kufirit me Kosovën, ja kush alarmon

vucic okb

Serbia ka blerë vota për të votuar kundër Rezolutës për Srebrenicës

LSDM SDSM

LSDM më 30 qershor do të zgjedh kryetarin e ri

zeqirija ibrahimi zeka

Ibrahimi: BDI të shkojë në opozitë, të mendojë dhe të reflektojë

hisen berisha

Deputeti Hisen Berisha prish aleancat serbo-arabe dhe rikthen Kosovën në qendër të vëmendjes

lsdm koalicioni

Seancë e Bordit Ekzekutiv të LSDM-së për zgjedhjet e parakohshme brenda partisë për kryesinë e re

Gordana Siljanovska Davkova

Siljanovska: E respektoj Marrëveshjen e Prespës, deklaratën e kam nënshkruar me emrin aktual kushtetues

INFO

NA NDIQ