Aksident në Çair të Shkupit, përfshihet edhe një makinë e policisë

Picture of INA
INA

26/04/2024

Në kryqëzimin e rrugëve “Cvetan Dimov” dhe “John Kennedy” në Shkup janë përplasur tri vetura, mes tyre edhe një veturë e policisë.

Sipas informacioneve fillestare ka persona të lënduar, ndërsa natyra e lëndimeve do të përcaktohet më tej.

Në të gjitha automjetet, për shkak të forcës së goditjes, janë aktivizuar edhe “airbags” për mbrojtje.

Nga pamjet që janë shpërndarë në internet, shihet që dëme materiale ka shumë dhe pjesë të automjeteve janë të shpërndara në rrugë.

TË FUNDIT
2 orë
Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë
2 orë
Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!
2 orë
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë
3 orë
Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re
4 orë
Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

ME TE LEXUARA

1 ditë
Festohet ditëlindja e “shokut Tito” në Maqedoni, prezantuan edhe shqiptarë!
2 ditë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut
12 orë
Inspektorati i Gjuhëve nga tani do të mbikëqyrë bankat nëse (nuk) e respektojnë gjuhën shqipe
1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
2 orë
Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

LEXO MË SHUMË

xhevdet hajredini ali ahmeti

Hajredini: BDI ka mbetë me vetëm 8 deputetë

micotakis mitsotakis

Mitsotakis: Shkupi dhe Tirana vetëm mund të përfitojnë me raportet e mira me Athinën!

Makron Macron

Macron: Unë me të vërtetë mendoj se Evropa jonë mund të vdesë

arben taravari

Taravari tregon se si do të punohet në Qeverinë e re

mural shtepia shendetit kumanove

Muralet që i japin ngjyra Maqedonisë së Veriut

Dimitar-Apasiev-007-scaled

Apasiev: Këta që po vijnë janë edhe më të këqinjë se BDI

fronti evropian

Fronti Europian parashtroi ankesë në KSHZ për rivotimin në Zhelinë

nexhmedin spahiu

Spahiu: Isha në Beograd, kondukteri s’mi mori dinarët, tha ‘nuk guxoj prej Albin Kurtit’ (VIDEO)

ukraine

Rusia sulmon një qendër tregtare në Kharkiv, 12 persona humbin jetën, mbi 40 të tjerë plagosen

INFO

NA NDIQ