Ish-kolegu e quan Arbana Osmanin shtrigë

INA
INA

28/03/2024

Ish-kolegu i Arbana Osmanit, gazetar dhe aktor Eni Shehu, ishte i ftuar në “Natën me Aulonën” ku rrëfeu pak nga jeta e tij private dhe ajo profesionale.

Kohë më parë Eni ka qenë pjesë e “Top Media” në programin “Select” prej të cilit u largua në vitin 2006. Ai pohoi në emision që prej asaj kohe marrëdhëniet më të vështira i ka pasur me moderatoren Arbana Osmani, të cilës në një moment iu referua “shtrigë”.

Gazetari u shpreh se Arbana i kishte ‘nxirë jetën’ dhe sipas tij sjellja e saj nuk përputhej me natyrën e tij. “Për ça t’i flas, për paninet?” u shpreh gazetari duke nënqeshur pasi u pyet se si i ka sot marrëdhëniet me Arbanën.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ilir-shaqiri3162

Ilir Shaqiri zbulon finalistët e Bigbrother

Screenshot_2024-04-12-21-15-00-539_com.facebook.katana-edit

Komenti epik i Luizit në foton e Kiarës: Çimenton e verandës…

juli egla

“Më ke degjeneruar karrierën”, Juli i kthehet Eglës, aktorja: Të dhashë lugën me…

ilnisa meritoni

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

egla franceska

“Do të kisha çuar te murgeshat…”, Egla debatonn me Françeskën!

egla-lidi-750x422-1

Në mëdyshje mes dy emrave/ Kush do eliminohet sipas Eglës dhe Lidit?

dua lipa

I mori 5 mijë euro dhe u zhduk, historia plot mistere e italianit që mendonte se fliste me Dua Lipën (FOTO)

Sara gjordeni bbvip

Sara i kundërpërgjigjet ndjekësit që e quan të ‘pa denjë’ për Bardhin

BORA zemani donald

Bora Zemani dhe Donald Veshaj prindër së shpejti

INFO

NA NDIQ