Kasami prezanton një prurje të re në Çair (FOTO)

ina-online
ina-online

02/04/2024

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami ka prezantuar një prurje të radhës në këtë subjekt politik.

Sipas tij, Muhamed Beqa, nga Çairi, prej sot do të jetë pjesë e Kalasë së Shpresës dhe Dinjitetit.

“Me Muhamedin na bashkon vizioni që të rinjtë duhet të ndërtojnë ardhmërinë e tyre në vendlindje, që rinia të jetë shtytësi kryesor i zhvillimit të vendit në çdo sektor, e sidomos në Arsim. Muhamedi i bashkëngjitet Lëvizjes BESA dhe koalicionit VLEN për të kontribuar edhe ai në fitoren e madhe të 24 prillit dhe 8 majit. Na priftë e mbara!”, ka shkruar Kasami. (INA)

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

ziadin sela

Ziadin Sela: Kosova dhe Shqipëria të na marrin shembull, të bashkohen

trupat britanike kosove

“Blindohen” kufijtë e Evropës, 20 mijë ushtarë në gatishmëri kundër Rusisë – ja “zona e nxehtë’ ku mund të nisë konflikti

lukaku

Lukaku e preferon kalimin në Saudi Pro League

google

Google do të fillojë të tarifojë për atë që përdorim çdo ditë?

Moti_26-780x470-1

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

gordana siljanovska davkova

VMRO-DPMNE mban tubimin e parë, Siljanovska – Davkova: Ne jemi europianët e vërtetë

rrjete sociale instagram facebook tik tok

Instagram po teston një veçori të re

guardiola

​Guardiola: Haaland është sulmuesi më i mirë në botë

bilall kasami

Kasami prezanton një prurje të re në Çair (FOTO)

INFO

NA NDIQ