Kiara poston foto romantike me Luizin

INA
INA

12 Maj, 2023

Çifti i njohur që nisën një romancë gjatë qëndrimit të tyre në Big Brother VIP Albania, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli po e shijojnë romancën edhe jashtë shtëpisë së famshme.

Dyshja kanë fituar simpatinë e publikut dhe çdo postim i tyre në rrjetet sociale merr vëmendje të madhe.

Që pas përfundimit të BBVA, të dy kanë postuar rrallë herë foto me njëri-tjetrin, por që dalje në publik së bashku kanë qenë të shpeshta.

Megjithatë, mbrëmë (e enjte) Kiara ka postuar një imazhe ku shihet dora e saj ndërsa prapa një xhami ndodhet Luizi, i cili bashkon dorën me të.

Por, ndonëse moderatorja e publikoi këtë imazh në InstaStoy, më pas vendosi ta fshinte.

Kujtojmë që çifti kurorëzuan dashurinë me martesë gjatë finales së Big Brother VIP Albania, pak minuta para se Luizi të shpallej fitues i edicionit të dytë.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

princesa

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

tuna

Ja kush ishte arsyeja që i bëri bashkë Tunën e Patrisin

deamishel

Dea Mishel: Me Kristin kemi kimi, por nuk mund të flasim për ndjenja romantike

luana-vjollca_1500626528-5945864

Luana Vjollca i vë flakën Instagramit

luizi olta

Filloi! Olta dhe Luizi zgjojnë kuriozitetin e ndjekësve me postimin e tyre

INFO

NA NDIQ