Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

Picture of INA
INA

22/04/2024

Luiz Ejlli dhe Fifi si duket do kenë një bashkëpunim muzikor. Ata kanë dal së bashku në një lokal, duke kënduar hitin e Fifit: Se marova mas teje. (INA)

https://www.instagram.com/stories/itsluizejlli/3351239727379636791?utm_source=ig_story_item_share&igsh=MTBqa3V6ZmV1NWtoaA==

TË FUNDIT
8 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)
11 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
16 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
19 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
1 ditë
Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

ME TE LEXUARA

19 orë
Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës
16 orë
Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës
11 orë
“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në "BBV3
8 orë
Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

LEXO MË SHUMË

Big brother vip albania3

Sondazhi: Ja kush e fiton Bigbrother (foto)

ronaldo-sharka

“Do jenë kokë më në televotim…”, moderatori zbulon dy konkurrentët më të fortë në “BBV3

egla

Tha se ishte e dashuruar/ Gazetarja zbulon detaje për lidhjen e Eglës

ilnisa meritoni

Meritoni feston ditëlindjen, urimi special i Ilnisës

auto_10101001716401875

Pak herë e ka përmendur në BBVA, por Egla Ceno dikur ka qenë pjesë e serialit të njohur italian, “100 Vitrinat”

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

INFO

NA NDIQ