Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

INA
INA

3 Qershor, 2023

Ministria e Punëve të Brendshme bën të ditur se një makinë me targa të Serbisë ka marrë flakë në vendkalimin kufitar “Tabanoc”.

“Me datë 02.06.2023 në ora 19:36 është raportuar se në zonën e ndërmjetme është përfshirë nga zjarri si pasojë e problemeve të instalimeve elektrike, një automjet pasagjerësh “Ford Focus” me targa serbe, i drejtuar nga S.M.(55) nga Serbia. të vendkalimit kufitar Tabanoc”, informon MPB e Maqedonisë.(INA)

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5224

Taravari: Nëse lejohet rikthimi i Gruevskit, ASH do ta shyrtojë pjesëmarrjen në Qeveri

Agim islami2

Amnistia / Agim Islami: Kriminelët është më me rëndësi të lirohen, sesa të pafajshmit!

Arben Taravari

Taravari: Ligji për Amnisti kalon javën e ardhshme

duhan cigare

Fëmijëve u shiten cigare me copë para shkollave në Tetovë (VIDEO)

Klinika-Shkup

Shënon rritje numri i pacientëve me grip, por edhe me Covid-19 në Maqedoni

instituti-arben-xhaferi

Instituti “Arben Xhaferi”: Ndryshimi i Kodit Penal anti evropian dhe i dëmshëm në luftën kundër korrupsionit

escobar eskobar gabriel

Eskobar: Maqedonia të kujdeset që ligjet të jenë në përputhje me standardet evropiane

Bullgari-Maqedoni-780x439-1

Regjistrimi i popullsisë në Shqipëri, “kacafytje” mes maqedonasve dhe bullgarëve!

Muhamed Zekiri

Shtyhet seanca gjyqësore për Muhamed Zekirin

INFO

NA NDIQ