Nga mesnata çmime të reja të derivateve të naftës

ina-online
ina-online

01/04/2024

Me vendim të Komisionit Rregullativ për Energji, nga mesnata çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-98 rritet për 0,50 den. dhe do të shitet me çmim prej 87,50 den/litër.

EURODIZELI (D-E V) dhe vaji ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) më lirë për 1,00 den. dhe kështu çmimi me pakicë i EURODIESEL (D-E V) do të jetë 76,00 den/litër, ndërsa çmimi me pakicë i vajit ekstra i lehtë për amvisëri (EL-1) do të jetë 75.00 den/lit.

Çmimi me pakicë i benzinës EUROSUPER BS-95 nuk ndryshon.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

FB_IMG_1713028144302

Taravari takim në Kumanovë me Shpëtim Pollozhanin

stevo pendarovski

Pendarovski: Nuk ka plan “B” për ndryshimet kushtetuese, vetëm plan “A”

bujar osmani

Osmani: Marrëveshja e Ohrit ma ka mundësuar që të mbërrij të bëhem kryetar i gjysmës së botës!

Arben Taravari VLEN

Taravari: Maqedonia e Veriut prodhuese e sigurisë – BE, SHBA dhe NATO janë aleatët tanë të pazëvendësueshëm

Pançe Toshovski

Toshkovski: Atmosfera parazgjedhore është e qetë dhe pa incidente

mjeke

Anulohet konkursi për punësimin e 1 117 punonjësve shëndetësor

rasti monstra

Rasti “Monstra” do të kërkoj drejtësi në Strasburg

spital-infermiere-mjeke shendetesi

Çdo muaj nga 12 infermiere ikin nga Maqedonia e Veriut

gruaja dhune burri rrahje

Gruaja nga Piroku e rreh rëndë me shuplaka burrin nga Gostivari

INFO

NA NDIQ