Një tetovar kërcënohet dhe i dëmtohet vetura

INA
INA

11 Maj, 2023

32 vjeçari nga Tetova me iniciale H.L, të mërkurën mbrëma rreth orës 21 e 10 minuta ka denoncuar se paraprakisht personi me iniciale L.R poashtu nga Tetova e ka kërcënuar me një send të fortë, ndërsa më I pas I ka dëmtuar veturën Golf me targa të Tetovës, e cila ka qenë e parkuar në rrugën e Prespës në Tetovë. Punohet në zbardhjen e rastit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

arjanit-hoxha2

Hoxha akzon Mickoskin për diskurs shqiptarofob

tabanoc

Makina me targa serbe përfshihet nga flakët në Tabanoc

mexhiti-grupi-zjarrit

Edhe fraksioni i BDI-së festë paralele për 21 vjetorin

Screenshot_2023-06-03-18-00-33-680-edit_com.android.chrome

Sveçla: Përpjekjet për destabilizimin e Kosovës nuk kalojnë, Serbia e Rusia nuk kalojnë

Rama-kurti

Rama falënderon BE-në që po i bën presion Kosovës për zgjidhjen e situatës në veri

IMG_1833

Doli i veshur me bluzë të NATO-s, Gashi reagon ndaj Haradinajt – e kritikon ashpër në këtë pjesë

messi

Messi njofton largimin e tij nga PSG

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

INFO

NA NDIQ