“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

Picture of INA
INA

13/04/2024

Pasi banorët nisën të lexonin letrat që kishin shkruajtur për një prej banorëve të tjerë të shtëpisë të cilin e kanë afër zemres, Romeo kishte shkruajtur një letër për Julin.

Ky i fundit e mori letrën dhe nisi ta lexonte, ku për çudi po përballej me fjalët nga më të bukurat që ishin shkruar prej ‘kundërshtarit’ të tij Romeos.

Duke shkaktuar të qeshura pafund në shtëpi, letra mbyllej me: “Pa ty nuk jam i njëjtë Jul! O hëna e ditëve të mia. Dalsh sa më shpejtë jashtë, i joti Romeo…”.

Video:

https://www.instagram.com/reel/C5rIch0sTJP/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

TË FUNDIT
25 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
11 orë
I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)
18 orë
Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

ME TE LEXUARA

10 orë
Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin
1 ditë
Gazetarja shpërthen ndaj Eglës, nuk pranon fitoren e saj në BBV
4 orë
Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)
1 ditë
Do flasin? Meriton Mjekiqi habit me deklaratën për Ilnisën direkt pas daljes nga shtëpia
25 minuta
Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3
1 ditë
U larguan të mërzitur nga studio, a morën pjesë Meritoni dhe Romeo në festën pas ‘BBV’?
1 ditë
Romeo publikon FOTO-n e parë me Heidin nga jeta jashtë BBV3
1 ditë
VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj
1 ditë
FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

LEXO MË SHUMË

luiz ejlli

Luiz Ejlli me mesazh për ish-banorët e BBVA 3

luizi

Luizi ndanë momente të lumtura në shtrat me bukuroshen e tij (FOTO)

rozana radi

Rozana Radi “thumbon” 5 finalistët e “BBV”! Dhe ka dy fjalë për Luiz Ejllin

efi dhedhes

I mori reklamën, Efi ‘përballet’ me Rike Roçin në ‘After Party-n’ e BBVIP (VIDEO)

egla luizi

Egla dhe Luizi e kallin atmosferën, vallëzojnë së bashku (video)

Screenshot_2024-05-27-22-01-53-126_com.facebook.katana-edit

Julian Deda: E di që me vota kam fituar, avash do të sqarohen të gjitha

gazi juli

Finalisti i “Big Brother VIP”, Julian Deda reagon për herë të parë pas daljes nga shtëpia: Ndonjëherë më ka rrëshqitur këmba, e vështirë…

egla luizi

FOTO/ Luizi dhe Egla fikën dritat e BBV 2 dhe 3, ndjekësit kapin detajin e çuditshëm

egla big brother

VIDEO/ Me brohoritma dhe përqafime, momenti kur vëllezërit e Eglës festojnë si të “çmendur” fitoren e saj

INFO

NA NDIQ