Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

Picture of INA
INA

17/04/2024

Teksa ishte i ftuar mbrëmjen e kaluar në “Procesin Sportiv”, Përparim Kabo u pyet mbi këtë format dhe duhet thënë se u tregua mjaft i sinqertë.

Ai vuri theksin tek Heidi Baçi, lojtarja që mesa duket i ka bërë më shumë përshtypje. Kabo tha se ajo është treguar shumë tolerante, nuk ka sharë njeri dhe nuk ka asnjë element shpagues.

“Personi që më ka bërë më shumë përshtypje është Heidi. Tolerante, bashkëjeton me të ndryshmen, nuk e prish gojën, edhe nuk ka element shpagues.

Të gjithe këta qe janë rritur në Shqipëri, bëhen karizmatikë duke shpaguar. ‘Kush je ti? Jam ai që të urrej ty”, tha ndër të tjera Kabo.

TË FUNDIT
7 orë
Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën
9 orë
Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..
9 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
9 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
10 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

ME TE LEXUARA

10 orë
Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?
10 orë
‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj
9 orë
Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik
1 ditë
Argjiria i jep fund keqkuptimeve me Gracianon? Moderatorja e njohur: Është…
9 orë
Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur
1 ditë
Adriana Matoshi tregon se kë mbështet në Big Brother VIP Albania 3

LEXO MË SHUMË

egla rom

Momente gazmore në shtëpinë e Big Brother – Romeo bën ‘strip’ për Heidin dhe Eglën

ermal_1546932538-3964410

Këngëtari Ermal Fejzullahu: Pa i pa femrat në skele, ska barazigjinore..

egla

Egla e preferuara e tij, apo do të fitojë BBV3? Ledion Liço bën veprimin e papritur

Heidi Romeo

Romeo për Heidin: Ka qenë shumë e vështirë të flesh me një njeri dhe të mos kesh kontakt fizik

meritoni egla ilnisa

‘Egla tërhiqet seksualisht nga Meritoni’ – Ilnisa habit me deklaratën e saj

Sara gjordeni bbvip

Po bëhen prindër, a kanë vendosur për emrin e bebit Sara dhe Bardhi?

Screenshot_2024-05-21-23-49-33-521_com.android.chrome-edit

Kjo është kënga e re e Elita 5 (video)

Romeo

“Më shumë Borën sesa Donaldin”- Romeo përmend kunatën në shtëpi, moderatorja reagon në rrjete sociale

ilnisa

“Kokë më kokë” në televotim, Ilnisa Agolli “zbulon” fituesin e “BBV”

INFO

NA NDIQ