Rrahje masive në burgun e Idrizovës (Video)

Picture of INA
INA

26/06/2024

Një rrahje masive ka ndodhur këtë pasdite në Burgun e Idrizovës.

Nga pamjet që ka siguruar TV21, shihet se bëhet fjalë për dhjetëra të burgosur të cilët duket se kanë pasur konflikt paraprak, që më pas ka eskaluar deri në përleshje fizike.

Shiko videon https://youtu.be/VtSf62xbkSk

TË FUNDIT
19 minuta
Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!
28 minuta
Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut
30 minuta
Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë
32 minuta
Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!
42 minuta
Tetovë, xhipi me targa zvicerane i'a mori jetën 67 vjeçarit me bicikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes

ME TE LEXUARA

14 orë
Mickoski sqaron se kush ja pagoi harxhimet djalit dhe pse udhëtoi me kushte klasi biznesi drejt SHBA-ve
1 ditë
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
2 orë
Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal
22 orë
Takim i Durmishit me ambasadoren gjermane Dreksler: Gjermania është partneri ynë më i madh tregtar dhe mbështetës në reforma, siç dëshmohet nga Procesi i Berlinit
6 orë
Moti sot në Maqedoni
1 ditë
Taravari: Deri në fund të vitit nuk do të ketë rritje të pagave në shëndetësi
2 orë
Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

LEXO MË SHUMË

bilall kasami asim izairi

Dr. Asim Izairi bëhet pjesë e Lëvizjes BESA?!

bia-serbe

Serbia arreston tre spiunë të Maqedonisë së Veriut

kredite denar

Paga mesatare në muajin maj 41.252 denarë

ilire dauti

Dauti: S’do lejojmë që për fatin e shqiptarëve të vendosin maqedonasit!

biciklete

Tetovë, xhipi me targa zvicerane i’a mori jetën 67 vjeçarit me bicikletë dhe iku nga vendi i ngjarjes

Screenshot_20240723-135214~2

“Me mur të gjallë’ do ta mbrojmë tokën”/ Banorët e Koliçanit të Poshtëm të vendosur, nuk lejojnë vendosjen e fotovoltaikëve

ebfbb2a6-0ee4-4e34-94e6-f8889d4204f1

Lëvizja Demokratike emëron dy profesorë universitarë për zëvendësministra

IMG_4633

Tetova zgjodhi kryetarin e ri të Këshillit Komunal

Adnan Azizi

Azizi: Ali Ahmeti kopjoi idenë e Rufi Osmanit!

INFO

NA NDIQ