“Shkodra do të jetë frymëzim për Shqipërinë”, Meta: Më 14 maj ndryshimi do jetë i jashtëzakonshëm

Iliria News Agency
Iliria News Agency

6 Prill, 2023

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta shprehet i bindur se Shkodra më 14 maj do të jetë frymëzim për të gjithë Shqipërinë, dhe për të gjithë të rinjtë që duan ta ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipëri.

Duke u nisur nga takimi elektoral me kandidatin për kryetar të Bashkisë së Shkodrës, Bardh Spahia, Meta e thotë se më 14 maj, ndryshimi do të jetë i jashtëzakonshëm.

“Sa herë që vij në Shkodër aq më shumë besoj se më 14 Maj Ndryshimi do të jetë i jashtëzakonshëm.
Shkodra do të jetë frymëzim për të gjithë Shqipërinë, për të gjithë të rinjtë që duan ta ndërtojnë të ardhmen e tyre në Shqipë.

https://www.facebook.com/ilirmetazyrtar/posts/pfbid0H3bj22kddRrSo5itXYY76AaG8WRFRqxtXAXPsqjR5a4JTEirNVhWJBipipGpAGgul

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

cigare-750x430

Shqipëria, e fundit në rajon për kultivimin e duhanit

sali-berisha

Berisha: Përse prej tre ditësh Rama i përvishet Albin Kurtit!

IMG_1832

Shqiptarja 46-vjeçare bën namin, vjedh 3 milionë euro

Rama-kurti

E ‘goditi’ Kurtin në një intervistë në BBC, profesori ‘zbulon’ qëllimin e Ramës: Po maskohet, kështu po e mbështet Vuçiqin!

auto_-800-0-647aeb42ec04c1685778209

Shpërthen në flakë makina para Bashkisë së Durrësit, zbardhen dyshimet e para

Policia-shqiptare

Tentoi të trafikonte lëndë narkotike në Shqipëri, arrestohet 33-vjeçari

rama bbc

Rama në BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo. Tani është koha për paqe

Saimir_Tahiri

Ambasada amerikane reagon pas lirimit të ish-ministrit Tahiri: Do të ketë pasoja

Saimir_Tahiri

Lirohet nga burgu Saimir Tahiri

INFO

NA NDIQ