Sinani për 100 ditëshin e ASH-së në Qeveri

ina-online
ina-online

8 Qershor, 2023

Profesori universitar dhe opinionisti, Arsim Sinani përmes një postimi në rrjetet sociale ka komentuar 100 ditësihin e ASH-së në Qeveri.

“Në një shtrat me armikun”, kështu thotë diku në shkrimet e tij, një shkrimtar. Kjo gjasme do ishte rrëfimi më realist i dr.Arben Taravarit, në 100 ditëshin e flirtit me Ali Ahmetin. Tjerat janë tregime”, ka shkruar Sinani.

postimi i tij KËTU

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_5660

Dega e Alternativës në Tetovë zgjodhi kryetarin e ri

IMG_5658

Muhamed Lala zgjidhet kryetar i FRASH – Tetovë

IMG_20231001_191904

Klubi “Bashkimi2002” nga Kumanova shkëlqen në turneun ndërkombëtar, 8 medalje të arta

pensionist

Prej nesër fillon pagesa e pensioneve, me rritje prej 5.3%

bilall kasami

Kasami: Nuk do të votojmë për ndryshimet Kushtetuese, kërkojmë të hiqet 20%

iphone dyqan

Sa rroga nevojiten për iPhone 15 në Maqedoni dhe në rajon

market

AUV: Ushqimi që importohet në RMV – i sigurtë!

Digital era Romaing

Prej sot roamingu me BE më lirë për qytetarët e Maqedonisë së Veriut

mickoski

Mickoski: Deputetët do të largohen nga Kuvendi nëse qeveria provon ta miratojë Ligjin për amnisti me procedurë të shkurtuar dhe flamur evropian

INFO

NA NDIQ