Sot pa ujë një pjesë e Çairit dhe Gazi Babës

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

27/01/2022

Nga N.P. “Ujësjellësi dhe Kanalizimi” njoftojnë se për shkak të riparimit të një defekti në rrugë, nga F-6/4 në rr. Pero Nakov pa numër (deri te Brikollazhi) në lagjen Gazi Babë, ndërprerje të furnizimit me ujë do të kenë shfrytëzuesit e një pjese të rr. Pero Nakov.

Siç informon N.P. “Ujësjellës dhe Kanalizim”, ndërprerja do të zgjasë nga ora 08:40 deri në përfundimin e aktiviteteve.

N.P. “Ujësjellës dhe Kanalizim” gjithashtu njofton se ndërprerje të furnizimit me ujë sot nga ora 09:20 do të kenë një pjesë e shfrytëzuesve të rrugës “Stojna Stevkova” dhe rruga “378” në Çair.

Sipas NP “Ujësjellës dhe kanalizim” – Shkup, shfrytëzuesit do të mbesin pa ujë për shkak të një defekti në rrugën “Jajce” 131.

TË FUNDIT
48 minuta
VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij
59 minuta
Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur
1 orë
Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër
1 orë
Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve...
3 orë
Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

ME TE LEXUARA

1 ditë
Bastisje në Strumicë, ndalohet një person
20 orë
Vrasja e policit serb, analistja Ivana Stradner: Perëndimi s’po di t’i lidhë pikat
1 ditë
BDI: I gabuar dhe i dëmshëm vendimi i Qeverisë kundër tunelit të Korridorit 8 në aksin Gostivar – Bukojq
7 orë
Haziri: Me Trumpin kthehet marrëveshja e 3 shtatorit 2020, kjo e pret Kosovën
1 ditë
Vrasja e policit në Serbi, Daçiq thotë se në vendin e ngjarjes u gjet një pasaportë e një kosovari, çka po ndodhë
24 orë
Ministri Murtezani takohet me ambasadoren Ageler: Të përkushtuar në luftën kundër korrupsionit dhe integrimin e vendit në BE

LEXO MË SHUMË

IMG_4516

VIDEO/ “Oh zot”- Gruaja e Faton Hajrizit me një reagim prekës për vrasjen e tij

IMG_4516

Detaje të reja nga vrasja e Faton Hajrizit, ja ku ishte fshehur

Stuhia Ballkan

Pasdite në disa pjesë të Maqedonisë priten stuhi me reshje të dendura të shiut, erë të fuqishme dhe breshër

najcevska

Najçevska reagon ndaj VLEN pas promovimit të 30 milionë eurove për komunat shqiptare: Po e ndajnë vendin sipas fiseve…

IMG_4516

Faton Hajrizi vritet në Serbi, dalin pamjet nga vendi i ngjarjes

besar durmishi

Durmishi: Mbështetje financiare prej 80 milionë denarë për ndërmarrjet mikro, të vogla dhe të mesme, për zejtarët, për vendosjen e standardeve HALLALL dhe ISO dhe projektet për zhvillimin e sipërmarrësisë

IMG_4512

Arrihet marrëveshja PVD-PDSH për bashkëqeverisje në Preshevë

vjosa-osmani

Osmani takon kryeministrin e Holandës, diskutojnë për forcimin e partneritetit

liqeni

Është nxjerr trupi i 43-vjeçarit i cili u mbyt në Liqenin e Dojranit

INFO

NA NDIQ