Tha se është në një marrëdhënie me Kristin, Dea sqaron deklaratën e saj

INA
INA

31/05/2023

Ky edicion i “Big Brother VIP 2” do të mbahet mend nga të gjithë shqiptarët. Me të vërtetë ishte edicioni i dytë por protagonistët e këtij viti i kanë mbajtur të gozhduar para ekranit çdo të martë dhe të premte të gjithë shqiptarët.

Banorët e këtij viti do të mbeten gjatë në memorien e kujtdo me debatet, konfliktet, lojërat dhe momentet e lumtura të tyre. Pavarësisht gjithçkaje, neve na mbetet të presim për edicionin e tretë të tij.

Dea Mishel dhe Krist Aliaj janë përfolur shumë pas daljes nga shtëpia më e famshme se mes tyre mund të kishte diçka më shumë se shoqëri, pasi janë takuar shpesh dhe kanë kaluar kohë me njëri-tjetrin.

Ditën e djeshme, Dea i ka habitur të gjithë me një postim në “Instastory”, ku shfaqet duke përqafuar Kristin dhe ka shkruar:

“Na zbuluat! … E pranoj! Jam në një marrëdhënie me Kristin…”.

Por duket se kjo ka qenë thjesht një shaka nga ana e saj, pasi pak më vonë ka postuar diçka tjetër, ku sqaron se është në një ‘marrëdhënie pune’.

“Jemi në një marrëdhënie pune. Ndjesë se nuk e specifikova. Shihemi në ‘She’s on Top’ në Top Channel”.

Kujtojmë se dy ish-finalistët e BB VIP do të jenë pjesë e jurisë së emisionit ‘She’s on Top” që do të nisë së shpejti në ekranin e Top Channel.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

kiara koncert luizi

Kiara në koncertin e Luizit, këndon edhe ajo (video)

Olta Gixhari

Veprimi i Oltës tregon të kundërtën për ndarjen e Sarës dhe Ledrit (FOTO)

kiara5

Ish-banori i Big Brother i kërkon falje publike Luizit dhe Kiarës!

Screenshot_2023-11-29-13-25-07-943_com.facebook.katana-edit

Kejvina befason Kiarën dhe Luizin në shtëpi (video)

mc kresha capital t

Lansohet “Legendary” nga Capital T dhe MC Kresha

noizy

“M’u desh të krijoja një bandë, u largova për jetesë më të mirë”, Noizy flet për vitet e para në Angli

dea-mishel-premiera

Dea Mishel poston foton unike, vizaton flamurin në buzë

rumunja prekaz

Rumunja që këndoi “Mora fjalë”, viziton Prekazin

gani kader

“Hajde kap veshin e shko flej në gjumë se ke pirë shumë” – Kader Kicaj në një debat me Gani Gërminë

INFO

NA NDIQ