Vesa i dërgon dron Romeos: T’kanë plagos, mos lejo me të vra! (FOTO)

INA
INA

28/03/2024

Ish-banorja e BBV3, Vesa Smolica ka treguar gjithmonë mbështetje ndaj Romeos brenda shtëpisë, dhe duket se po e bën edhe jashtë.

Së fundmi ajo i ka dërguar një dron Romeos me një mesazh ku ka nënkuptuar se ka mbështetje dhe se miqësia mes tyre nuk është krisur.

“T’kanë plagos, mos lejo me të vra! Miqtë gjithmonë në krah” shkruan në dron.

 

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

egla

“I kam shkruajtur një mesazh për produksionin”, Për çfarë e ka fjalën Egla?

dea-mishel-premiera

Dea Mishel në gjendje jo të mirë shëndetësore

Screenshot_2024-04-17-20-07-57-315_com.facebook.katana-edit

Profesor Kabo tregon të preferuarën e tij në Big Brother Vip

kengetaret estrada

Zvicër/ Ndalohet në një diskotekë Sinan Vllasaliun, Soni Malajn dhe Don Phenom

egla

Egla-Liamit: O ndyrsirë,një grua nuk preket me mendim, jo më me dorë

frances

Çmime ‘marramendëse’/Ja sa kushtoi veshja e Françeskës dje

liami romeo lid

“Prindërit më pritën në breg të detit me ditë të tëra”, historia rrëqethëse e Liam përlot banorët

jetmiri egla

Debatet me Eglën, Jetmiri: Më ka vënë në lojë burrërinë

egla

Zbulohet – Egla tha së është “single”, por dokumenti tregon që ajo është e martuar

INFO

NA NDIQ