Zbulohet arsyeja se pse familja e Kiares nuk ishte e pranishme në festën e organizuar

INA
INA

29/03/2024

Në festën e organizuar nga moderatorja Kiara Tito dhe partneri i saj Luiz Ejlli për princeshën e tyre që ende nuk ka lindur.

Kjo festë e organizuar nga çifti më në zë i momentit ishte fantastik dhe i adhuruar nga të gjithë, duke filluar nga të ftuarit dhe duke përfunduar me publikun që panë skenat magjike përmes rrjeteve sociale.

Kjo parti është pëlqyer shumë dhe është komentuar pa fund. Por është vënë re diçka shumë e rëndësishme.

Bëhet fjalë për mungesën e familjeve të çiftit.

Tashmë dihet se pse familjarët e zemrës të Luizit nuk mund të ishin prezentë si dhe arsyeja pse edhe këtë herë mungonin njerëzit e Kiarës përveç tezes dhe shoqëria që ishin të pranishëm.

Familja e Kiarës e kishte të pamundur që ata të vinin për shkak të angazhimeve që kishin në Itali dhe punëve që bëjnë.

Përveç Kiares, Luizi ishte ai që ishte pak i mërzitur sepse nuk kishte të dyja familjet nga të dyja palët. Por gjithçka shkoi mirë.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2024-04-13-23-38-25-642_com.mi.globalbrowser-edit

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli rregullojnë marrëdhënien

egla vaske

Shtëpia digjet, shkuma ngrihet (foto)

ALketa vejsiu

Alketa Vejsiu goditet me kanaçe në skenën e ‘X Factor’

franceska murati big brother

“Rri gjithë ditën si gomar”- Fraçeska Murati kritikon Romeo Veshajn: Nuk ka njeri që të sheh ty dhe të thotë që je i aftë për lider

arbenita

FOTOT: Linja trupore për t’u pasur zili, Arbenita Ismaili shkëlqen në të kuqe

anxhela peristeri

U martua në fshehtësi? Anxhela Peristeri zbulon detaje nga lidhja me partnerin misterioz

meriton mjekiqi rike roci

Video/ Meritoni i shkruan letër Rikes: Më fal 1 mijë herë për…

roza lati

Habit Roza Lati: Ja kush janë 4 finalistët e BBV3

Romeo Jul Deda

“Pa ty nuk jam njëjtë”, Romeo habit me letrën për Julin

INFO

NA NDIQ