Arbri zbulon se çfarë ka ndodhur jashtë mes tij dhe Efit

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Prill, 2023

Pak ditë më parë Efi akuzoi opinionistët e “Big Brother VIP” se e kanë personale me të. Mbrëmjen e djeshme Arbër Hajdari ka treguar se çfarë ka ndodhur jashtë shtëpisë.

“Më ftoi në ditëlindje dhe nuk i shkova. Nuk shkoja dot se isha në emision”, tha Arbër Hajdari gjatë spektaklit.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

einxhel1e-1

Einxhel Shkira shtatzënë për herë të dytë?

deamishel

Dea i reagon ashpër Nitës pas deklaratës së bujshme

shoket e luizit

Luizit nuk do t’i pëlqejë aspak, Mario dhe Joni reagojnë për herë të parë pas prishjes së miqësisë

efi mikela2

Mikela Pupa paska gjetur dashurinë, bashkëjetojnë prej muajsh

Dina Abdulaziz

Princesha arabe zëvendësoi hixhabin me një fund të shkurtër dhe shkaktoi kaos

kejsi

Kristi dhe Keisi fotografohen sërish bashkë (Foto)

geti-vivien

Vivi përmes një foto u jep fund thashethemeve për shtatzëninë

Bardhi-fit-Melinda

Melinda dhe Bardhi më 2 qershor e publikojnë këngën “Ferrari”

INFO

NA NDIQ