Arrestohet 26 vjeçari nga Kumanova, ja për çka akuzohet

Iliria News Agency
Iliria News Agency

20 Janar, 2022

Gjatë ditës së djeshme policia ka privuar nga liria 26 vjeçarin S.A. nga Kumanova, i cili paraprakisht kishte kryer vjedhje në një depo në rrugën “Bilanovska” në Kumanovë, pas çka tek ai janë gjetur gjërat e vjedhura. Personi në fjalë është ndaluar në stacion policor të Kumanovës dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1744

Bumçi akuza Ramës: Qëndrimet e tij dobësuan Kosovën, e izoloi me Ballkanin e Hapur

IMG_1737

Fushatë me fotomontazhe ndaj gazetarëve Buzhala, Kabashi dhe Hamidi, reagon AGK

IMG_1736

Guxo: Mbështesim qëndrimin e institucioneve të Kosovës, kryetarët e komunave duhet të punojnë nga zyrat!

Ramush-Haradinaj-5

Haradinaj: Kurti paraqet rrezik për vendin, të largohet menjëherë nga Qeveria

policia-maqedonise-598x330

Aksident në rrugën Tetovë-Shkup, lëndohen pesë persona

Kurti-Bruksel

Kurti: SHBA, partner kyç pavarësisht dallimeve në qasje

tome-gashi

Gashi: Njëri nga arrestuarit në Veri është gjeneral serb…

IMG_1732

Kryeministri Kurti sot duhet mbështetur më shumë se asnjëherë!

Aksidenti-600x360

Aksident tragjik në rrugën Kërçovë – Ohër, një i vdekur dhe disa të lënduar

INFO

NA NDIQ