20 vjeçari humb jetën në një aksident

Picture of INA
INA

26/04/2024

MPB njofton se më 25.04.2024, në ora 12:16, në Drejtorinë e Policisë Prilep është raportuar se në rrugën rajonale Makedonski Brod-Prilep, afër fshatit Novoselani, ka ndodhur një aksident trafiku në mes të një veture “BMW” me targa të Prilepit i drejtuar nga M.M (20) nga fshati Brailovo-Prilep dhe një kamion tip “Mercedes” me targa të Shkupit, i drejtuar nga K.T (43) nga Shkupi.

“Në aksident M.M. ka ndërruar jetë në vendngjarje, ndërsa vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës Mjekësore.

K.T ka pësuar lëndime trupore, të konstatuara në Spitalin e Përgjithshëm të qytetit Prilep.

Në vendin e ngjarjes kontroll është kryer nga Prokurori Publik dhe një ekip inspektues nga DPB Prilep”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

TË FUNDIT
39 minuta
“Dallëndyshja e kujtesës", rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës
2 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
2 orë
VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6
2 orë
Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore
3 orë
Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

ME TE LEXUARA

1 ditë
Krimi i organizuar/ Dy persona dyshohen për rryshfet – paraburgim për Gjykatësin e Supremes?!
8 orë
Stadiumi i Tetovës/Kasami: Vendimi i Qeverisë për ndaljen e punimeve, ‘urdhër’ nga Grubi
1 ditë
Tetova sivjet me 123 filloristë më pak – Në klasë të parë pritet të regjistrohen 838 nxënës
2 orë
Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet
2 ditë
Bastiset shtëpia dhe ambientet e zyrës të prokurorit Ixhet Memeti, dyshohet për mitmarje
11 orë
VLEN në Qeveri, Lëvizja BESA me dy ministri
1 ditë
Mbi 100% rritje e denoncimit të diskriminimit! Orientimi seksual dhe përkatësia etnike mes paraqitjeve më të shpeshta

LEXO MË SHUMË

emin azemi

“Dallëndyshja e kujtesës”, rikthehet në Tetovën e Nexhat Pustinës

adnan azizi

Azizi: VLEN nga sot ka plus një deputet

VLEN FRONTI

VLEN i merr një deputet Frontit në njësinë 6

fronti evropian

Fronti Evropian ruan deputetin e katërt në njësinë e 5-të zgjedhore

ixhet memeti

Afera me €10000, Ixhet Memeti: S’kam bërë asgjë kundërligjore, nuk e njoh Boro Stojçevin

burgu-idrizove

Zjarr në burgun e Idrizovës, katër gardian përfundojnë në toksikologji

0-ballina-2-1

Në UT u mbajt Simpoziumi V Shkencor “Gjurmë në kohë”

pyje

Korrupsioni “pret” pyjet në Maqedoninë e Veriut

hristijan mickoski

Mickoski: Ahmetit, që më nënvlerësonte, do t’i japë leksione politike

INFO

NA NDIQ