“Babi im dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë”, Sara Berisha tregon publikisht arsyen

Iliria News Agency
Iliria News Agency

21/01/2023

Sarah Berisha dhe DJ PM janë një prej çifteve më të dashura për publikun. Dyshja janë aktivë në rrjete sociale ku shpesh ndajnë momente të veçanta.

Dj PM është me skuadrën e Milanit dhe mbrëmë ata humbën ndeshjen.

Болките во зглобовите ќе исчезнат засекогаш (обидете се вечерва)
HONDROSTRONG
Nga ana tjetër babi i Sarës është me Interin dhe Sarah është mes dy zjarreve.

Gjatë mbrëmjes së ndjeshme Milan dhe Inter luajtën në finalen e Superkupës së Italisë ku këta të fundit kanë fituar 3-0.

Sara publikoi një foto të bisedës me babain e saj, ku duket se ngacmon PM pas fitores së Interit.

“Bëji të fala PM”- shkruante babai i blogeres ndërsa ajo theksoi krahas postimit:

”Kjo është e vetmja arsye pse babi im dhe PM nuk do të shkojnë kurrë mirë”.

TË FUNDIT

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luizi

Luizi dhe Fifi duke kënduar bashkë (video)

jetmir ori

FOTO/ Jetmiri “shpërthen” ndaj Orit: “Të mëshiroj për injorancën, znj. Deputete”

egla julian deda

Egla dhe Romeo po bëhen protagonistë/ Juli: Stisin, debate!

meriton romeo

“E kemi tepruar të dy”/ Romeo dhe Meritoni bëjnë paqe

sara bardhi

Nga shtatzënia, tek armiqësitë e krijuara në “Big Brother Vip”, rrëfehet Sara Gjordeni

roza lati

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

ilnisa meritoni

Meriton Mjekiqi: Dua shumë të kem një bebush me Ilnisën

arbenita

Arbenita Ismajli duket fantastike në fotografitë e fundit në Instagram (FOTO)

beatriks ramosaj

Beatrix konfirmon lidhjen e re të dashurisë? Ja detaji që na paska shpëtuar

INFO

NA NDIQ