Balerini i vogël nga Gostivari e çmendi publikun kroat (VIDEO)

Picture of INA
INA

28/10/2023

Andi ismaili nga Gostivari ka marrë pjesë në një shou televiziv për talentët e rinj në Kroaci.

Si balerinë i jashtëzakonshëm ai ka mahnitur panelin e profesionistëve dhe publikun kroat. Lëvizjet e tij mahnitëse dhe të jashtëkonshme kanë lënë pa frymë publikun. (INA)

Shikoni videon në linkun e mëposhtëm:

 

TË FUNDIT
1 orë
Kamala Harris
Kamala Harris siguron mbështetjen e demokratëve, grumbullon 81 mili...
2 orë
Bilall Kasami
Kasami: BDI 20 vjet nuk e bëri decentralizimin, po harxhojnë paratë...
2 orë
luizi kiara
Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës
3 orë
daniel server
Serwer: Harrisit mund t’i duket Kosova si Tajvani e Ukraina
4 orë
luizi luna
Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkr...

ME TE LEXUARA

1 ditë
ilnisa meritoni
Ilnisa dhe Meritoni bëjnë hapin e rëndësishëm në marrëdhënien e tyre
23 orë
arben taravari
Taravari: BDI kishte 22 vite për të implementuar idetë
4 orë
vesa
“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante...
1 ditë
Aeroporti_Shkupit-750x430-1
Maqedonia e Veriut do të rris numrin e fluturimeve me çmime të ulta
23 orë
fature-market
LSM: Shpenzimet për një familje në Maqedoni për muajin korrik, 60.5...

LEXO MË SHUMË

Kamala Harris

Kamala Harris siguron mbështetjen e demokratëve, grumbullon 81 milionë dollarë fonde për fushatën

Bilall Kasami

Kasami: BDI 20 vjet nuk e bëri decentralizimin, po harxhojnë paratë që fituan derisa ishin në pushtet

luizi kiara

Ja ku mund ta gjeni Luizin gjatë gjithë verës

daniel server

Serwer: Harrisit mund t’i duket Kosova si Tajvani e Ukraina

luizi luna

Teksa Luizi i këndon vajzës në krahë, reagimi i Lunës do të ju shkrij (Video)

vesa

“Ngele duke kopjuar Heidin” , Vesa Smolica me përgjigje interesante për ndjekësin

ejup maqedonci

Stërvitjet e grupeve terroriste, Maqedonci: Shqetësuese, por jemi të përgatitur t’i përgjigjemi çdo kërcënimi

Kuvendi gashi parlamenti maqedonise

Kuvendi sot pritet ti zgjedhë zëvendësministrat

luizi

Do të luaj tek një serial turk? Vjen reagimi i Luizit

INFO

NA NDIQ