Deklaroi se e ka kërcënuar me jetë, Tea Trifoni denoncon Kiarën në polici?

INA
INA

8 Maj, 2023

Disa ditë më parë, Tea Trifoni i habiti të gjithë me deklaratën e saj ku rrëfeu është kërcënuar me jetë nga Kiara dhe burri i tezes së saj prapa kuintave të spektaklit të BigBrother VIP.

Teksa ishte e ftuar në “Më lër të flas”, ish-banorja tregoi se rreth e rrotull ka pausur dhe dëshmitarë që e kanë parë skenën, ndërsa theksoi gjithashtu se bashkëshorti i tezes së saj punon në Ministri.

“Te dera e Topit më kanë kërcënuar, Kiara me burrin e tezes, kunatin e saj, a familjarin, më tha do të të vras je kështu je ashtu, është punonjës ministrie ai tjetri. Më thanë që është burri i tezes së saj. I thashë thjesht që hajde, por ai iku. Njerëzit janë shumë ndryshe mbrapa skene, Kiara nuk thotë asgjë para kamerave, por kur fiken çfarë nuk thotë, shan etj. Kam folur me produksionin, me Kiarën jo, ajo nuk u ftua në një prime prej kësaj gjëje. Më thanë bëje publike.”– tha Tea.

Mirëpo këto akuza Kiara i hodhi menjëherë poshtë, madje ajo ishte e ftuar gjithashtu në të njëjtin emision. Sipas saj këto lajme nuk janë aspak të vërteta dhe se gënjenë për vëmendje.

“Nuk është e vërtetë. Prodhohen shumë lajme, ka dhe shumë personazhe që nuk e di për çfarë e bëjnë, ndoshta për vëmendje, por nuk ka kërcënuar kurrë, është shumë e shëmtuar.“- tha ajo.

E së fundmi, Tea është pyetur sërish rreth deklaratës së saj, ku është shprehur se nuk dëshiron të flasë më për këtë temë por do ia lërë policiës pasi është një vepër penale.

“Ta lëmë këtë për policinë, jo për TV. Vepër penale është…”- tha ajo.

E pyetur sesi do të shfaqej në dasmën e Luizit dhe Kiarës, ish-konkurrentja e “Për’puthen” u përgjigj: ‘Nuk kam marrë ftesë, të trashëgohen!

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

luiz-kiara

Kiara zbulon dhomën e saj në shtëpinë e re (foto)

olti curri olta

Olta Gixhari i dërgon ‘bakshish’ Olti Currit në shtëpi

nita

Nita: Tag personin që për dashni i çon dy gota

Screenshot_2023-06-02-10-42-53-897-edit_com.instagram.android

Luizi ndihmon për shërimin e Joelit të vogël (Video)

melissa-600x360

Thotë së është shqiptare, modelja me pullë të kuqe poston foto të nxehta

butrint

Butrinti marton vëllanë – prezanton kunatën e tij

oki

Ndryshim drastik, kaq shumë kilogramë ka humbur aktori Fatmir Spahiu

luizi olta

Zbulohet titulli i filmit ku do të marrin pjesë Olta dhe Luizi

armaldo maestro

Nuk do ta besoni, ja sa vite mbushi sot Maestro

INFO

NA NDIQ