Dhe në ditën e votimit, qytetarët e Shkupit do të mund të marrin dokumentet e tyre personale

Picture of ina-online
ina-online

23/04/2024

Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se Departamenti i Çështjeve Civile, gjegjësisht të gjitha drejtoritë për çështje administrative të kësaj njësie organizative pranë Ministrisë së Punëve të Brendshme, me datë 24.04.2024 do të punojnë për dhënien e dokumenteve personale me orar nga ora 08: 00 deri në 19:00.

Qytetarët e Shkupit do të mund t’i marrin letërnjoftimet në stacionet policore në Shkup, njoftoi MPB.

“Në prag të zgjedhjeve të ardhshme presidenciale që do të mbahen të mërkurën, më 24 prill 2024, Ministria e Punëve të Brendshme njofton qytetarët se Departamenti i Çështjeve Civile, përkatësisht të gjitha drejtoritë për çështje administrative të kësaj njësie organizative pranë Ministria e Brendshme do të punojë më 24 prill 2024 për dhënien e dokumenteve personale me orar pune nga ora 08:00 deri në 19:00”, njofton MPB.

Po ashtu, qytetarët e Shkupit do të mund t’i marrin letërnjoftimet në stacionet policore në Shkup, theksohet në njoftimin e sotëm.

TË FUNDIT
1 orë
VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat
2 orë
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
3 orë
A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?
3 orë
EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik "GENERALKA WEEKEND 24"
4 orë
Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet
6 orë
Qeveria me njoftim: Qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve, nuk kemi dërguar mesazhe për kompensim
1 orë
VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat
1 ditë
Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron
6 orë
Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti
1 ditë
Ministria e Arsimit injoron me zero denarë dy universitetet shqiptare për zhvillimin e resurseve laboratoroike
1 ditë
Cilat resorë do t’i udhëheqë VLEN? Flet Taravari dhe Andonovski nga VMRO

LEXO MË SHUMË

zejdi tubim

VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat

mijallkov

Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten

kuvendi-ri

A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?

EVN

EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik “GENERALKA WEEKEND 24”

Shkolla Vizbeg

Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor

zjarrfikes

Zjarrfikësit ankohen për paga të ulëta

policija-1-800x445

RMV, shtetas të huaj kanë denoncuar dy policë pasi kanë kërkuar ryshfet, janë marrë masa disiplinore

kasami

Ndryshimet kushtetuese, Kasami: Për vullnetin e VMRO-së, duhet ta pyesni VMRO-në

Screenshot_2024-05-20-14-24-13-277_com.android.chrome-edit

Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti

INFO

NA NDIQ