Disa nga rezultatet jo zyrtare nga rajoni i Tetovës

Picture of INA
INA

24/04/2024

Rezultatet nga fshati Debrosht- Tetovë

🔺670-VLEN🔷
🔺703- FRONTI EUROPIAN🔷

Rezultatet nga fshati Çiflik- Tetovë

🔺172-VLEN🔷
🔺140- FRONTI EUROPIAN🔷
🔺64-LSDM🔷

Rezultatet nga fshati Xhepçisht- Tetovë

🔺861-VLEN🔷
🔺834- FRONTI EUROPIAN

🔷POROJ
VLEN 721
Fronti Europian 585

Rezultatet nga fshati Pallçisht- Tetovë

🔺440-VLEN🔷
🔺428- FRONTI EUROPIAN🔷

Rezultatet nga fshati Siniçan- Tetovë

🔺280-VLEN🔷
🔺228- FRONTI EUROPIAN🔷

Rezultatet nga fshati Sllatinë- Tetovë

🔺902-VLEN🔷
🔺649- FRONTI EUROPIAN🔷

Rezultatet nga fshati Gllogjë- Tetovë

🔺185-VLEN🔷
🔺187- FRONTI EUROPIAN🔷

Rezultatet nga fshati Sallarevë- Tetovë

🔺91-VLEN🔷
🔺98- FRONTI EUROPIAN🔷
🔺6- LSDM🔷

Rezultatet nga fshati Sallarevë- Tetovë

🔺670-VLEN🔷
🔺703- FRONTI EUROPIAN🔷

TË FUNDIT
1 orë
Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu
2 orë
Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë
3 orë
VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat
4 orë
Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten
5 orë
A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?

ME TE LEXUARA

1 ditë
Gerapetritis: Marrëveshja e Prespës duhet të respektohet
8 orë
Qeveria me njoftim: Qytetarët të mos bien pre e mashtrimeve, nuk kemi dërguar mesazhe për kompensim
3 orë
VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat
1 ditë
Mickoski pas rivotimit pret 62 deputetë, ja çka paralajmëron
8 orë
Zejdi zbulon se çfarë janë podrumet e kuqe që i përmendi Ali Ahmeti

LEXO MË SHUMË

Mijallkov Sasho

Sasho Mijallkov të enjten lirohet nga burgu

izet mexhiti

Kritikat e Frontit Europian / Mexhiti: Ai që humb ka të drejtë të qajë dhe vajtojë

zejdi tubim

VLEN vazhdon negociatat për qeverinë e re! Zejdi thotë se ka mekanizma për t’i parandaluar, nuk përjashton protestat

mijallkov

Sasho Mijallkov lirohet nga burgu të enjten

kuvendi-ri

A do të kemi ndryshime kushtetuese pas 6 muajve?

EVN

EVN Maqedoni bëri punë vullnetare në kuadër të aksionit ekologjik “GENERALKA WEEKEND 24”

Shkolla Vizbeg

Shkolla e re fillore e Vizbegut, nis me punë këtë vit shkollor

zjarrfikes

Zjarrfikësit ankohen për paga të ulëta

policija-1-800x445

RMV, shtetas të huaj kanë denoncuar dy policë pasi kanë kërkuar ryshfet, janë marrë masa disiplinore

INFO

NA NDIQ