E pranon i riu nga Malisheva: “ ‘Kojshia e blejtën ni kerr 50-mijë euro, na për inati 130-mijë” (Video)

INA
INA

26 Maj, 2023

‘Kojshia e blejtën ni kerr 50-mijë euro, na për inati 130-mijë, sot ia kemi lon punëtorëve në Gjermani’ – Habitë i riu nga Malisheva, thotë se për inat të kojshive blenë veturë luksoze pa pasur nevojë

#ATV #StudioA

Video: https://fb.watch/kMwVbYvynt/

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

jori roni

Jori ndan një imazh me Ronaldon: ‘Derisa vdekja të na ndajë’

eduard

10 ditë nga dasma, Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj nisin me “ahengun” (VIDEO)

Screenshot_2023-06-08-13-04-11-435-edit_com.android.chrome

Jurgena flet për takimin me Luizin në parukeri(foto)

ardian shpat

Remixi i këngës “Valle kosovare” po vjen nga Ardian Bujupi dhe Shpat Kasapi

deamishel

Dea Mishel: Jam pa të dashur, dua dikë që të më udhëheqë

beniada

Beniada surprizon papritur Einxhel Shkiren

jurgena kiara luizi

Ishte në të njëjtin vend me Luizin, reagon Jurgena

enrique iglesias ricky martin

Për herë të parë Enrique Iglesias e Ricky Martin do të performojnë në Tiranë

jurgena kiara luizi

Derisa Kiara është në Turqi, Luizi në të njejtën orë me ish të dashurën në një parukeri?!

INFO

NA NDIQ