Edhe djali i Soros “luan” futboll në zyrën e Grubit (FOTO)

Iliria News Agency
Iliria News Agency

16 Mars, 2023

Djali i filantropit George Soros, Alexander Soros sot ka vizituar zv/kryeministrin e parë, Artan Grubi, përcjell TV21. Grubi ka bërë të ditur se me Soros kanë biseduar për të ardhmen europiane të vendit.

“Bashkëbisedim miqësor mbi situatën aktuale politike, perspektivën europiane të vendit dhe mbarë rajonit me filantropin amerikan dhe Zëvendës presidentin e Fondacionit “Shoqëri e Hapur”, z. Alexander Soros”, ka shkruar Grubi.

Nga fotografitë e shpërndara shihet se Soros gjatë takimit ka gjuajtur me top në rrjetën që gjendjet në zyrën e Grubit, e që së fundmi ishte temë e përfolur në opinion, pasi ministrat e BDI-së shpërndanë fotografi deri sa po bënin rekreacion në zyrën e Grubit.

 

https://www.facebook.com/ArtanGrubi/posts/762199291936258

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

IMG_1707

Mexhiti: Fraksionit të BDI-së po i bashkangjiten profesionistët e anashkaluar nga partia

Stoltenberg-600x360

Stoltenberg: Dhuna i rrezikon aspiratat euro-atlantike të Kosovës, do të sjellim edhe 700 trupa të tjera

ali-ahmeti-2

Ali Ahmeti: Autoritetet e Kosovës të koordinohen me ndërkombëtarët

barnatore

Maqedoni/ mungesa e antibiotikëve, mjekët: kjo është e papranueshme

Veton Surroi

Surroi: Porosia e ShBA-së të pranohet dhe të ketë bashkëbisedim rreth saj (VIDEO)

IMG_1703

Kurti për CNN: Nuk do t’ia dorëzoj republikën demokratike milicive fashiste

IMG_1704

Politologu austriak, Bieber: Përmes nëntokës kriminale dhe strukturave të sigurisë Vuçiq kontrollon plotësisht veriun e Kosovës

biljana angelova

Biljana Angellova, rektore e re e Universitetit “Shën Kirili dhe Metodi”

visar ganiu

Ganiu: Bulevardi “Cvetan Dimov” në Çair po bëhet realitet

INFO

NA NDIQ