Finalja e Champions League, Inter zbret në fushë në stadiumin “Ataturk”

ina-online
ina-online

9 Qershor, 2023

Pas konferencave për shtyp të trajnerit Simone Inzaghi, dhe lojtarëve Hakan Calhanoglu, Matteo Darmian dhe Lautaro Martinez, Interi zbriti në fushë në stadiumin “Ataturk” në Stamboll.

Sipas raportimeve të medieve italiane, skuadra “zikaltër” u “prezantua” me fushën ku do të luajë finalen e Champions League.

ME TE LEXUARA

LEXO MË SHUMË

Screenshot_2023-09-22-22-29-57-752-edit_com.android.chrome

Driton Kuka: Me zjarr, ujë dhe me xhudon e Kosovës s’ka lojë

caci-xavi-hernandez

Xavi me kontratë të re te Barcelona

ronaldo

Cristiano Ronaldo vishet me rroba arabe për Ditën Kombëtare të Arabisë Saudite

nagelsman

Gjermania, Nagelsmann: Këtu, për të fituar Europianin

degea

De Gea po mendon pensionimin

inter

Fond i Lindjes së Mesme, gati për të blerë Interin

kombetarja

UEFA dënon Shqipërinë për ndeshjen me Poloninë…

caci-xavi-hernandez

Xavi zgjat kontratën me Barcelonën

fc shkupi

Voska përballet me Shkupin, Vardari me Gostivarin

INFO

NA NDIQ