E papritur, Eros Grezda tërhiqet nga futbolli?

Picture of ina-online
ina-online

25/04/2024

Eros Grezda ka vendosur të marrë një hap pas nga futbolli i luajtur për një periudhë reflektimi dhe pushimi.

Ish-lojtari i Partizanit, i cili bëri një lëvizje në merkaton e janarit për t’u bashkuar me klubin kroat Rudes, bëri njoftimin për ndërprerjen e karrierës së tij përkohësisht përmes një deklarate në rrjetet sociale.

Grezda, i cili tani është 29 vjeç, ka hasur në sfida të vazhdueshme fizike që i kanë penguar performancën e tij dhe nuk i kanë lejuar të tregojë nivelin e lojës që dikur e bëri të njohur.

TË FUNDIT
5 minuta
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
11 minuta
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
13 minuta
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
14 minuta
Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese
7 orë
Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

ME TE LEXUARA

13 minuta
Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij
11 minuta
Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038
1 ditë
​Mbeti jashtë Euro 2024, Cikalleshi i jep fund karrierës me Kombëtaren e Shqipërisë
5 minuta
U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub
1 ditë
Mbape e thotë sërish: Jam i dashuruar pas Milanit
1 ditë
Jasir Asani, i vetmi shok skuadre që kujtohet për Cikalleshin!
1 ditë
Rodrygo nuk e ka nijet largimin nga Reali
24 orë
Xherdan Shaqiri lë pas dëmtimin, i gatshëm për Evropianin
22 orë
Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

LEXO MË SHUMË

Vincent Kompany

U zyrtarizua te Bayern Munich, Kompany thotë fjalët e para: Është një nder i madh të punosh për këtë klub

TOPI-I-ARTE

Inteligjenca Artificiale parashikon çdo fitues të Topit të Artë deri në vitin 2038

flick

Flick i gatshëm ta shesë Pedrin madje gjen edhe zëvendësuesin e tij

bonucci

Leonardo Bonucci përshëndetet nga futbolli i luajtur me një video emocionuese

IMG_2557

Cana kundër, por Duka nuk heq dorë për organizimin e “Euro 2027” me Serbinë për moshat U21

Jasir Asani

“Nuk është rastësi që kemi ardhur këtu”, Asani: Kam një ndjenjë që do të bëjmë gjëra të mëdha në Europian

Liga e Evropes Europa League

Finalja e Conference League/ Olympiacos-Fiorentina “luftë” për histori në Athinë

shaqiri-zvicra

Xherdan Shaqiri lë pas dëmtimin, i gatshëm për Evropianin

rodrygo

Rodrygo nuk e ka nijet largimin nga Reali

INFO

NA NDIQ