Flet nëna e Luiz Ejllit, ka një mesazh për banorët

Picture of Iliria News Agency
Iliria News Agency

07/02/2023

Luiz Ejlli është njeriu më i përfolur i momentit, fenomeni i këtij viti, njeriu që po thyen çdo rekord shikueshmërie. Me mashtrime ose jo, Luizi ia ka dalë të jetë në qendër të vëmendjes.

Kuriozitet të madh ka edhe për familjen e tij, e cila ka qëndruar larg mediave dhe vëmendjes, nisur edhe nga fakti që jetojnë në SHBA. Gjithsesi, përmes një telefonate nëna e Luizit ka thyer heshtjen. Në emisionin “Ditë pas Dite” në RTSH ajo ka treguar se po e ndjek Luizin dhe se është e lumtur për këtë rrugëtim të tij.

Por, po ashtu tha se uron të ketë sa më pak njerëz negativë aty brenda. Besojmë se e dimë kujt i referohet.

“Ajo më tha që është pa qejf dhe që është e lumtur që Luizi është mirë. “E shof që aty është një lojē e madhe nervash për të gjithë është e lodhshme për të gjithë, uroj që të ketë sa më pak njerëz negativë dhe ta shohin më shumë si një lojë”-tha Fjodora Fjora, duke transmetuar mesazhin e nënës së Luizit.

Kujtojmë se së fundmi Luizi ka thyer edhe rekordin e fundit të mbajtur nga Donald Veshaj. Bëhet fjalë për atë të banorit të “BBV” me më shumë klikime në “Tik Tok”.

TË FUNDIT
2 orë
"Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?"
8 orë
Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË
10 orë
Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)
10 orë
“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel
11 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

ME TE LEXUARA

1 ditë
Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros
1 ditë
Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)
1 ditë
Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup
21 orë
10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale
13 orë
Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’
2 ditë
Fero arrestohet nga policia e Maqedonisë së Veriut
11 orë
Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona
2 ditë
VIDEO/ “Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne”, babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

LEXO MË SHUMË

ilnisa

“Fjalët i merr era…”/ Çfarë tha Ilnisa për deklaratën e babait të Meritonit?”

Romeo

Romeo i pakënaqur me produksionin e BBV3, zbulon se ka qenë më i votuar se Egla dhe nxjerr provat: NUK DO HEQ DORË

erjola doci

Erjola harron ‘thikën pas shpine”, pajtohet me Gracianon (FOTO)

juli egla

“Nuk kam asnjë pishman, Egla e meritoi fitoren”, Juli flet pasi u rendit i dyti, zbulon nëse do të rikthehet në Top Channel

Sara gjordeni bbvip

Sara Gjordeni: Jam në proces gjyqësor me dy persona

Egla Big brother

Egla Ceno shpallet fituese e ‘Big Brother VIP Albania 3’

levis jeans

10 truke që të dalloni brendet origjinale nga ato joorigjinale

fero

Policia e Maqedonisë thotë se e arrestoi, Fero duke shijuar kafe në Shkup

Big brother vip albania3

Sonte finalja e Bigbrother. Kush do të fitojë? (FOTO)

INFO

NA NDIQ